Nasz zespół

W skład naszej Redakcji wchodzą przedstawiciele trzech firm współpracujących przy tworzeniu Polskiego Portalu Psychologii Biznesu, a jednocześnie autorzy uznanego w środowisku psychologów portalu Psychologia-Społeczna.pl.

Maciej Chabowski – Redaktor Naczelny

Psycholog społeczny, trener biznesu, redaktor naczelny Polskiego Portalu Psychologii Biznesu oraz współtwórca i pierwszy redaktor naczelny (w latach 2006-2009) Polskiego Portalu Psychologii Społecznej. Założyciel i współwłaściciel Grupy Trenerskiej Skills Designers zajmującej się działalnością doradczo-szkoleniową dedykowaną biznesowi. Wykształcenie i wiedzę zdobywał na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz podczas licznych szkoleń branżowych. Posiada duże doświadczenie praktyczne w pracy ze zróżnicowanymi grupami klientów. Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji handlowych, umiejętności interpersonalnych oraz rozwiązywaniu problemów zespołowych i organizacyjnych. Przez kilka lat zajmował się też planowaniem procesów szkoleniowych i rozwojowych pracowników korporacyjnych. Obecnie pełni funkcję menedżera odpowiedzialnego za obszar wdrożeń i wsparcia sił sprzedaży lidera rynku farmaceutycznego. Jest także cenionym niezależnym specjalistą z zakresu metod wywierania wpływu na grupy. Współpracował m.in. z Bakoma S.A., Elektroskandia S.A., Polskie Radio S.A., Privacon Poland, Grupą NEUCA, Grupą PRACUJ czy Światem Zdrowia S.A.

Jarosław Świątek – Redaktor Merytoryczny

Psycholog społeczny, redaktor naczelny i współtwórca Polskiego Portalu Psychologii Społecznej, a także redaktor merytoryczny Polskiego Portalu Psychologii Biznesu. Autor licznych publikacji, konsultant i komentator m.in. dla Polsatu News i Radia Warszawa. Specjalista w zakresie technik wpływu społecznego, perswazji, afektywnych podstaw orientacji w otoczeniu oraz psychologii reklamy. Jeden z nielicznych w Polsce pionierów i reprezentantów innowacyjnego nurtu badań marketingowych oraz nowoczesnej koncepcji torowania asocjacji brandowych w reklamie.

Dariusz Tryba – Administrator Portalu

Programista, pasjonat technologii internetowych, a przy okazji również psychologii.

Chcesz do nas dołączyć?

Osoby zainteresowane współtworzeniem portalu zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami. Poszukujemy osób, które zainteresowane są promowaniem rzetelnej wiedzy psychologicznej oraz jej zastosowaniem na rynku.

 

Partnerzy

Psychologia Społeczna Grupa Trenerska SkillsDesigners
PTTB Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne